Okulistyka

Okulistyka

O tym jak ważny jest dobry wzrok nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Bez względu na wiek, pielęgnacja oczu, dobór odpowiednich okularów oraz wizyty u lekarza okulisty są bardzo istotne.

W naszej klinice posiadamy najnowszy wysokospecjalistyczny sprzęt okulistyczny, m.in.:

OCT CIRRUS 5000 Angio – aparat do tomografii optycznej siatkówki oka i do angiografii bezkontrastowej. Stosowany przy wszelkich chorobach siatkówki, nerwu wzrokowego oka i przy jaskrze.

W pełnej gamie okulistycznych urządzeń specjalistycznych znajdują się także m. in:

IOL MASTER 700 – aparat do badania mocy sztucznej soczewki wszczepionej podczas operacji zaćmy. Piąty taki aparat w kraju.
TONOMETR  – aparat do pomiaru ciśnienia wewnątrzgałkowego skorygowanego o grubość rogówki. Badanie rutynowe u wszystkich pacjentów, w tym także pacjentów z jaskrą.
AUTOREFRAKTOMETR – aparat do badania wad wzroku: krótkowzroczności, nadwzroczności, astygmatyzmu. Badanie wykonywane rutynowo u wszystkich pacjentów.
LAMPA SZCZELINOWA Z BIOMIKROSKOPEM – aparat do badania przedniego i tylnego odcinka oka. Zapewniamy usługi medyczne na profesjonalnym poziomie, w oparciu o doświadczenie i profesjonalną wiedzę naszych lekarzy specjalistów oraz najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny.

W Elbląskim Centrum Medycznym przyjmuje czterech lekarzy specjalistów okulistyki:
lek. med. Mariusz Doroszkiewicz,
lek. med. Magdalena Bryk-Siniarska.

 

Cennik

 

W celu umówienia się na wizytę wystarczy zadzwonić

pod numer tel. 55 235 11 94 lub tel. 577 400 075

 napisać na adres mail: rejestracja@ecm.info.pl

Zapraszamy