Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna

Od wieków ludzie pragnęli być piękni i młodzi. Nic nie zmieniło się w tej materii. Wygląd zewnętrzny ma zasadniczy wpływ na nasze samopoczucie, pewność siebie oraz na to jak postrzegają nas inni.  Właśnie dlatego we współczesnym społeczeństwie zapotrzebowanie na zabiegi medycyny estetycznej ciągle rośnie i obecnie jest to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się dziedzin.

 

Zabiegi przeprowadzane przez lekarza medycyny estetycznej są świetną alternatywą dla osób które nie chcą korzystać z operacji plastycznych, a chciałyby osiągnąć widoczną poprawę wyglądu. Nowoczesne urządzenia są w rękach doświadczonego lekarza skutecznym i bezpiecznym narzędziem do walki z upływającym czasem.

 

Wszystkie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej są  poprzedzone konsultacją u lekarza specjalisty i wywiadem, który ma na celu zapoznanie się ze stanem zdrowia pacjenta, określeniem problemu oraz sposobu jego rozwiązywania. Jest to również czas na wyjaśnienie wątpliwości oraz dokładne omówienie przebiegu leczenia.

 

W naszej Klinice pieczę nad medycyną estetyczną objął Janusz Sędzikowski – dyplomowany i certyfikowany lekarz medycyny estetycznej, który ciągle pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w kursach w kraju i za granicą.

 

Prawdziwą dumą Elbląskiego Centrum Medycznego jest laser Fotona Spectro SP – najbardziej zaawansowany technologicznie system laserowy na świecie. Posiadamy również wiele innych urządzeń z górnej półki światowej medycyny estetycznej, takich jak: Plexr, Dermapen, Carbomed oraz wiele innych.

Wystarczy zadzwonić i umówić się na konsultację a lekarz dostosuje zabiegi indywidualnie do potrzeb pacjenta.

 

Cennik

 

W celu umówienia się na wizytę wystarczy zadzwonić

pod numer tel. 55 235 11 94 lub tel. 577 400 075

 napisać na adres mail: rejestracja@ecm.info.pl

Zapraszamy