Kwas polimlekowy – naturalne odmładzanie na długo

Kwas polimlekowy – naturalne odmładzanie na długo

Date Luty 24, 2018 Category Medycyna Estetyczna, Wszystkie

Kwas polimlekowy to najbardziej efektywny stosowany w medycynie estetycznej preparat, który stymuluje produkcję kolagenu. Ten kwas jest nazywany medycznym eliksirem młodości, ponieważ redukuje zmarszczki, poprawia owal twarzy i umożliwia znaczną poprawę stanu skóry.

Preparat pomoże odmłodzić twoją skórę, opóźnić proces starzenia i uzyskać naturalny wygląd. Kwas L-polimlekowy od ponad 30 lat wykorzystywany jest do produkcji rozpuszczalnych nici chirurgicznych, dopiero później zainteresowała się nim medycyna estetyczna. 

DZIAŁANIE:

Kwas polimlekowy działa inaczej niż tradycyjne preparaty wypełniające. Jest wyjątkową terapią. Substancja stymuluje komórki (fibroblasty) do zwiększonej produkcji kolagenu. W rezultacie poziom kolagenu wzrasta, skóra staje się jędrniejsza, grubsza, milsza w dotyku i wizualnie młodsza. Zabieg poprawia sprężystość i elastyczność skóry. Efekt utrzymuje się do dwóch lat lub dłużej.

 

ZASTOSOWANIE:

 • Może być stosowana większości obszarów skóry twarzy, które chcesz odmłodzić, zwłaszcza w przypadku głębokich bruzd, zmarszczek i fałd,
 • Bruzda nosowo-wargowa,
 • Policzki,
 • Okolice żuchwy,
 • Podbródek,
 • Okolica skroniowa,
 • Linie marionetki

 

PRZECIWWSKAZANIA:

 • Ciąża,
 • Uczulenie na lek,
 • Choroby autoimmunologiczne,
 • Skłonności do blizn i bliznowców,
 • Aktywne stany zapalne w obrębie skóry,
 • Leczenie antykoagulantami (Aspiryna)

 

ODMŁADZANIE Z KWASEM POLIMLEKOWYM

Lifting bez skalpela – kwas L-polimlekowy znacząco odmładza i daje bardzo dobre efekty liftingujące. Podnosi opadające policzki i brodę, poprawia kontur twarzy, skutecznie wygładza bruzdy nosowo-wargowe oraz wypełnia skronie.

Odtwarzanie objętości twarzy – kwas polimlekowy aplikowany podskórnie, działa jak implant i przywraca zwiotczałym tkankom objętość.

Poprawa struktury skóry – Odmładzające działanie preparatu polega na pobudzeniu komórek skóry do zwiększonej produkcji własnego kolagenu. Kwas L-polimlekowy wstrzyknięty w głębokie warstwy skóry sprawia, że komórki wytwarzają więcej białek kolagenowych.

Jędrność i elastyczność – intensywna produkcja kolagenu sprawia, że włókna stają się jędrniejsze i bardziej sprężyste. Skóra staje się lepiej napięta i bardziej elastyczna.

Naturalny efekt – stopniowe działanie – zwiększenie objętości tkanek odbywa się w okresie kilku tygodni, w ciągu których rosną nowe białka kolagenu. Dlatego ostateczne zmiany są odbierane przez otoczenie jako naturalny efekt „wypoczętej twarzy” i nie są kojarzone z zabiegiem czy operacją.

PRZEBIEG ZABIEGU

Terapia poprzedzona jest konsultacją lekarską, w trakcie której lekarz stwierdza, w jakich partiach twarzy doszło do utraty objętości i ustala plan leczenia.
Sam zabieg trwa ok. 20 – 30 minut i polega na wstrzyknięciu preparatu we właściwe partie twarzy i rozmasowaniu w celu odpowiedniego rozprowadzenia. Nakłucia, wykonywane cienkimi igłami, są niemal bezbolesne. W przypadku obawy przed dyskomfortem, lekarz może znieczulić twarz przed zabiegiem.

PO ZABIEGU

Po zabiegu konieczne jest regularne masowanie twarzy, zgodnie z regułą 3 x 5, czyli: 5 minut masażu, 5 razy dziennie, przez 5 dni. Przez kilka dni po zabiegu należy również unikać kąpieli słonecznych, sauny oraz całościowej krioterapii.

MOŻLIWE SKUTKI UBOCZNE

Aplikacja preparatu, jak każdy inny zabieg medyczny może wywołać działania niepożądane. Możliwe skutki uboczne to krwawienie, ból, zaczerwienienie, krwiak lub niewielki obrzęk w miejscu wstrzyknięcia. Objawy te ustępują w ciągu 2-6 dni.

REZULTATY

Pełen efekt odmładzający uwidacznia się w ciągu kilku tygodni po zabiegu. Efekt po pierwszym zabiegu jest zauważalny po 6 tygodniach. W tym czasie preparat stymuluje produkcję kolagenu, regenerując i liftingując skórę. Zwykle do osiągnięcia pełnego efektu potrzeba kilku powtórzeń. Z reguły wykonuje się 3 zabiegi co miesiąc każdy. Trwałość rezultatów jest kwestią indywidualną, zależną od stopnia zaawansowania procesu starzenia, predyspozycji genetycznych i trybu życia.

W wielu przypadkach dobre efekty utrzymują się nawet do 25 miesięcy.

 

Cennik

 

W celu umówienia się na wizytę wystarczy zadzwonić

pod numer tel. 55 235 11 94 lub tel. 577 400 075

 napisać na adres mail: rejestracja@ecm.info.pl

Zapraszamy