Salus Talent Uro w schorzeniach uroginekologicznych i urologicznych

  • Home
  • portfolios
  • Salus Talent Uro w schorzeniach uroginekologicznych i urologicznych

Salus Talent Uro w schorzeniach uroginekologicznych i urologicznych

Date Luty 24, 2017 Category Rehabilitacja, Wszystkie

Salus Talent URO to głęboka stymulacja elektromagnetyczna stosowana w schorzeniach uroginekologicznych i urologicznych. Terapia ta pomocna jest szczególnie u pacjentów z nietrzymaniem moczu. 

Schorzenia uroginekologiczne i urologiczne to poważny problem dla pacjentów obu płci w różnym wieku. Stereotypem jest myślenie, że nietrzymanie moczu jest krępującym problemem wyłącznie u pań w podeszłym wieku. Tak naprawdę u pacjentek w każdej grupie wiekowej może występować taki problem, ale chyba najbardziej krępujący jest dla młodych kobiet. Najczęściej pojawia się po urodzeniu dziecka. Dla mężczyzn ta grupa schorzeń to przede wszystkim problemy z prostatą i wynikające z nich powikłania oraz zaburzenia związane z erekcją. Terapia Salus Talent Uro to bezinwazyjny, niekrępujący, komfortowy dla pacjentów i skuteczny system terapii polem elektromagnetycznym.

SALUS-TALENT jest wszechstronnym urządzeniem do terapii schorzeń narządu ruchu. Samodzielne wykorzystanie urządzenia Salus-Talent doskonale sprawdza się zarówno jako terapia bólu, ale również zabieg stymulujący oraz przyspieszający regenerację. Ze względu na jego doskonałe właściwości głęboka stymulacja elektromagnetyczna Salus-Talent ma swoje zastosowanie również w schorzeniach uroginekologicznych. Dodatkową zaletą jest fakt, że zabiegi są nieinwazyjne i komfortowe. Zabieg wykonuje się 2-3 razy w tygodniu przez ok. 4 tygodnie.

Zasada działania

Terapia Salus-Talent URO to rodzaj głębokiej stymulacji elektromagnetycznej o dużej intensywności i małej częstotliwości pola elektromagnetycznego, przez co zabiegi wykonywane są bezinwazyjnie i są bezpieczne dla pacjenta i skuteczne. W przypadku schorzeń uroginekologicznych, które dla pacjentów są dosyć krępujące, możliwość skorzystania z terapii, która jest aplikowana z zewnątrz, bez konieczności rozbierania się i ingerowania w jamy ciała, jest sytuacją komfortową.

Ludzkie ciało stanowi dobry przewodnik dla pola magnetycznego. W momencie przyłożenia wysokoenergetycznego pulsacyjnego pola magnetycznego, tkanki organizmu są stymulowane w miarę penetracji tego pola w głąb organizmu. Pobudza to w następstwie komórki nerwowe, mięśnie oraz naczynia krwionośne. W przeciwieństwie do stymulacji elektrycznej działającej jedynie na powierzchni, stymulacja wywołana silnym polem magnetycznym przenika głęboko do wnętrza organizmu, pobudzając tkanki. Głębokość penetracji sięga do 10 cm.

Najczęstsze wskazania:

Nietrzymanie moczu

Ostre/przewlekłe bóle uroginekologiczne

Dysfunkcje seksualne

Przewlekłe zapalenie gruczołu krokowego

Regeneracja poporodowa

Wzmocnienie mięśni dna miednicy

Rehabilitacja po prostatektomii

Zalety

Szybki powrót do sprawności fizycznej

Skuteczna i bezinwazyjna terapia

Bezbolesne zabiegi

Bezpieczny w użyciu

Precyzyjna i komfortowa terapia.

Zapraszamy.

Jesteśmy dla Ciebie… ciesz się pięknem życia i bądź z nami.

Elbląskie Centrum Medyczne Lifeclinica
ul. Węgrowska 3, 82-300 Elbląg
tel. 55 235 11 94
e-mail: rejestracja@ecm.info.pl

 

Źródło: BTL NET