Pixel Peel – redukcja przebarwień, blizn i zmarszczek

  • Home
  • portfolios
  • Pixel Peel – redukcja przebarwień, blizn i zmarszczek

Pixel Peel – redukcja przebarwień, blizn i zmarszczek

Date Marzec 6, 2018 Category Uslugi Kosmetyczne, Wszystkie

Pixel Peel to metoda eksfoliacji kwasami, która gwarantuje szybkie i spektakularne efekty. Testy wykazały, że ten zabieg, już po pierwszej wizycie, gwarantuje uzyskanie szybkich i spektakularnych efektów w redukcji przebarwień czy blizn potrądzikowych oraz zmarszczek i bruzd.

Pixel Peel łączy eksfoliację kwasami Acid Line z mezoterapią mikroigłową lub Face Roller System 0,5 mm. Zasada działania zabiegu opiera się na wywołaniu 3 kontrolowanych stadiów zachodzących w skórze:
1. Zniszczenie
2. Eliminacja
3. Regeneracja

W wyniku działania mezoterapii mikroigłowej w naskórku powstają mikrokanały, przez które transportowane są cząsteczki kwasu. Pozwala to na szybsze pokonanie bariery naskórkowej i penetrację peelingu chemicznego do głębszych warstw skóry. Synergia działania kwasu i igieł powoduje powstanie mikrourazów, które pobudzają organizm do dwóch procesów – eliminacji i regeneracji. W efekcie odbudowany naskórek jest pozbawiony hiperpigmentacji, a w skórze właściwej powstają nowe włókna kolagenowe i elastynowe. W obrazie klinicznym skóry po zabiegu widać spłycenie zmarszczek i bruzd oraz eliminację nagromadzonej melaniny.

W zależności od dobranego preparatu z Acid Line, użyte substancje mogą penetrować od warstw naskórka po skórę właściwą oraz w różny sposób oddziaływać na skórę – przeciwstarzeniowo, przeciwtrądzikowo, antyhiperpigmentacyjnie. Wysoka intensywność zabiegu, pozwala na osiągnięcie wielowymiarowych efektów już po jednej wizycie w gabinecie kosmetycznym.

Pixel Peel to rozwiązanie problemów dla osób zdeterminowanych, oczekujących szybkich efektów i świadomych że piękno ma znaczenie.

 

Cennik

 

W celu umówienia się na wizytę wystarczy zadzwonić

pod numer tel. 55 235 11 94 lub tel. 577 400 075

 napisać na adres mail: rejestracja@ecm.info.pl

Zapraszamy