Depilacja najlepszym i najskuteczniejszym laserem Fotona

  • Home
  • portfolios
  • Depilacja najlepszym i najskuteczniejszym laserem Fotona

Depilacja najlepszym i najskuteczniejszym laserem Fotona

Date Kwiecień 6, 2018 Category Medycyna Estetyczna, Wszystkie

Marzeniem każdej kobiety jest jedwabiście gładka skóra, której nie trzeba ciągle golić, woskować czy depilować. Teraz jest to marzenie do spełnienia. Laser Fotona to kosmetyczny przełom w temacie usuwania niechcianego owłosienia. Dzięki laserowi Fotona, każdy ma możliwość pozbycia się zbędnego owłosienia. Laserowe usuwanie włosów, z wykorzystaniem Fotony, to jedno z najlepszych na świecie rozwiązań które idealnie sprawdza się zarówno u Pań, jak i u Panów.

Zabieg laserem Fotona jest bezpieczny i nie wymaga wcześniejszej depilacji czy dodatkowych kosmetyków. Tradycyjne metody depilacji są uciążliwe, czasochłonne i pozwalają na osiągnięcie krótkotrwałych efektów, a przy tym bardzo często powodują podrażnienia czy wrastanie włosków w skórę. Laser Fotona bezpiecznie usuwa niepożądane owłosienie, bez uszkodzenia delikatnych porów i struktury skóry. Zabieg laserem Fotona trwa bardzo krótko – depilacja twarzy lub pach zazwyczaj trwa ok. 10 minut.

O czym należy pamiętać przez zabiegiem

Ważne jest, by skóra była oczyszczona z wszelkich kosmetyków i perfum. Jeśli przyjmujemy leki, przed zabiegiem należy poinformować osobę wykonującą zabieg, aby upewnić się czy nie ma przeciwwskazań do zabiegu laserem Fotona.

Jak wygląda zabieg depilacji laserem Fotona?

Na początku skóra będzie wydepilowana tak, by światło lasera dotarło do mieszków włosowych. Następnie głowica urządzenia przykładana jest do wybranego rejonu i światło lasera kierowane jest w taki sposób, aby wiązka światła zniszczyła naczynia wokół aktywnych mieszków włosowych, tym samym powodując zahamowanie wzrostu włosów w wybranym rejonie. Bezpieczeństwo zabiegu laserem Fotona polega na tym, że podczas zabiegu laser niszczy tylko naczynia mieszków, a nie pozostałe naczynia krwionośne.

Zabieg usuwania owłosienia wymaga kilku serii. Wykonuje się je w kilkutygodniowym odstępie, a efekty zależą od kolorystyki owłosienia i skóry. Podczas pierwszego zabiegu depilacji laserem Fotona usunięte zostaje około 20%-30% włosów, a po całej serii zabiegów do 90%.

Depilacja laserem Fotona to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich, którzy mają dość czasochłonnej depilacji tradycyjnymi sposobami. Zapraszamy do Elbląskiego Centrum Medycznego Lifeclinica, gdzie przeprowadzimy depilację przy użyciu najlepszego lasera i odpowiemy na wszelkie dodatkowe pytania.

 

Cennik

 

W celu umówienia się na wizytę wystarczy zadzwonić

pod numer tel. 55 235 11 94 lub tel. 577 400 075

 napisać na adres mail: rejestracja@ecm.info.pl

Zapraszamy